Rozhovor s Tomášem Berdychem (Fanklub Tomáše Berdycha)

Zdravím, Tomáši!
V první řadě bych Ti chtěl moc pogratulovat k výsledkům, kterých jsi v posledních týdnech dosáhl. Na fanklub nám chodí řada zpráv, vzkazů, komentářů a všechny jsou určeny Tobě. Tímto Ti tedy jménem všech fanoušků a adminů fanpage gratuluji a přeji hodně dalších úspěchů!!!

Petře, taky mooc díky!!!

Další dík patří za ochotu opět odpovědět na pár otázek, které jsme většinou posbírali od fanoušků. Určitě jím tímto rozhovorem díky Tvé ochotě uděláme radost! DÍKY!!!

Já taky a budu jako vždy stručnější…

První otázku bych směřoval k Tvé nové značce H&M. Jak jsi se značkou spokojený, vyhovuje Ti oblečení, ve kterém hraješ? A kdy že Tě to uvidíme v něčem barevném? Přijde to?

Já jsem spokojený, protože to hlavní teprve příjde. Team H&M pracuje na nové kolekci a nechci moc prozrazovat jen snad to, že to bude už brzo! Spousta lidí řeší, co teď nosím – střih a barevnost, ale berte to jako rozcvičku. Mě se u HMka líbí filozofie, která se promítne i do nové kolekce…

Další otázkou se budu také držet novinek poslední doby. Na facebooku jsi psal něco o jakési nadaci, ale žádné další podrobnosti zatím nepřišly. Můžeš už teď něco málo naznačit? O co jde, na co se bude nadace zaměřovat?

Ano založil jsem Nadační Fond Tomáše Berdycha a v tuhle chvíli je ještě stále v procesu schvalování. Nadační fond bude podporovat aktivity v oblasti sportu. Je to tak, že bych rád nějak vrátil to, co se mi podařilo a snad ještě podaří díky svému jménu. Určitě, ale nečekejte , že se budu někde nechávat fotit, jak předávám šeky nebo peníze, protože tohle nikdy nebyl a ani nikdy nebude můj styl…Tiše a v klidu bez diváků…

 

Poslední žhavou novinkou je i Tvá spolupráce s bývalou světovou trojkou Chorvat Ivanem Ljubičičem. Můžeš prozradit něco více? Na co se pan Ljubčič zaměřuje?

Není tajemstvím, že jsem odešel od společnosti IMG a Ivan přebral veškerou agendu v zahraničí.

V poslední době chodí i řada dotazů ohledně Tvé rakety – výplet, omotávka, grip. Sám tomu nerozumím, ale Tví fanoušci se Ti nejspíš snaží přiblížit ve všech směrech. Můžeš to nějak stručně říci nebo je to tajemství? :D

Skvělý nápad na pátračku…už jsem odpovídal na tuto otázku Xkrát…ať zapátrají! Není to žadné tajemství…

Nyní se vrátím k posledním týdnům. Hrál jsi dvě finále, už podruhé v řadě si porazil Rogera Federera?! To je skvělý příslib do této sezóny, nemyslíš?

Je a mám vysoké cílem, tak je potřeba tento standard držet nebo lepší ještě přidat…:-)

V nejbližší době Tě čekají turnaje v Americe. Dva velké podniky v Indian Wells a v Miami. Když se ale podíváš na celý rok a na kalendář turnajů, který je pro Tebe tím nejlepším? Kde se Ti naopak něco nelíbí?

Vždy má hráč rád ten turnaj, kde se mu v minulosti dařilo a kde se mu podařilo uhrát skvělý výsledek… Já jsem typ člověka, který když někam jede hrát, tak vždy vidím jen ty pozitiva a beru to, že dělám to, co mě baví jako svoji životní výhru a jsem všude rád!

V poslední otázce si dovolím citovat jednu tvojí věrnou fanynku, která nám do komentářů napsala: „Nápad je to úžasný a nyní něco k mému milovanému Tomovi (můžu si to dovolit, je mi již 63 let): Milý Tome, sleduji každý Tvůj zápas (najdu ho kdekoli v TV díky satelitům, nebo na PC), bohužel ale musím u většiny zápasů konzumovat nějaký alkohol, jsem hrozný nerv, jsem vždy úplně vyřízená, tím spíše obdivuji, jak se vždy znovu a znovu soustředíš na další hru, a to zvláště po nevydařeném podání či nepovedeném míčku. Na finále Davis Cupu v Praze jsem byla sice až u stropu, byl jsi asi 3 cm velký (na dražší lístek jsem holt neměla), ale pro mne to byl nejúžasnější zážitek v životě, díky za všechny Tvé zápasy, samo i ty nepovedené. A srbskou kočku určitě brzy porazíš, teď chybělo opravdu jen malinko (jo a tentokrát to byla vodka s džusem).“… To mluví za vše, ne? Jsme s Tebou a děkujeme za Tvůj přístup. HODNĚ ŠTĚSTÍ A POHODY DÁLE! COME ON!! J

I já vám strašně moc děkuji za skvělou práci, co pro mne děláte a všem, kterým jsem někdy udělal radost děkuju! Protože bez toho bych neměl radost já! T

zdroj: www.jestrabioko.cz

Napsat komentář

Your email address will not be published.